25.05.2016 | 15:12

20 травня фахівці Димитровського міського центру зайнятості провели ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості.

До участі в заході було запрошено представників 11 роботодавців, серед яких: ТОВ «ПСБ», концерн «Тріон», ФОП Лещинська Світлана Вікторівна, ТОВ «АТБ-МАРКЕТ», страхова компанія «АСКО-ДС», Будинок Творчості дітей та юнацтва, ТОВ «Стройлідер плюс» та інші. Підприємства запропонували шукачам роботи більше 50 вакансій, найбільш затребувані: продавець продовольчих товарів, бухгалтер, товарознавець, страховий агент, сестра медична, психолог, журналіст та інші.

Загалом ярмарок відвідали більше 100 осіб. Це і безробітні, і громадяни, які планують змінити роботу. Кожен мав змогу особисто поспілкуватися з роботодавцем, дізнатися про умови праці, вимоги до кандидатів та перспективи карєрного росту. Чимало анкет було заповнено на місці, 8 осіб домовились про співбесіду з роботодавцем безпосередньо на підприємстві, 2 особи вирішили питання працевлаштування, 9 пройшли профдіагностичне тестування та отримали допомогу у складанні резюме. Також були надані профорієнтаційні послуги 4 особам, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції м.Димитрова, 15 особам запропонована участь в роботах тимчасового характеру в ТОВ «Стройлідер плюс».

Під час ярмарку фахівці центру зайнятості інформували населення про можливість професійного навчання за рахунок коштів державної служби зайнятості. Зокрема, вже в червні планується навчання за професіями «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», «Касир торговельного залу» та підвищення кваліфікації з питань організації надання послуг з управління та утримання житлового комплексу в ДНЗ «Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості». Троє безробітних громадян виявили бажання пройти підвищення кваліфікації з питань організації надання послуг з управління та утримання житлового комплексу.

Ярмарки вакансій та послуг служби зайнятості допомагають громадянам знайти потрібну роботу, а роботодавцям - кваліфікованих працівників.