14.03.2016 | 13:25

Кожна людина хоча б один раз у житті була звільнена з роботи всупереч своєму бажанню. Від такого повороту подій не застрахований навіть самий грамотний працівник, який має відмінний послужний список, досвід роботи та прекрасну освіту. Причини звільнення можуть бути різними. Деякі залежать від самого працівника, а на якісь він вплинути просто не може. І одна з таких причин – бойові дії на сході України.

Валерія, яка проживала з родиною у смт. Новий Світ Старобешівського району, вимушена була його покинути у зв’язку з загостренням збройного конфлікту поблизу рідного селища.

Залишившись без роботи і зарплати, Валерія розмірковувала над тим, як працевлаштуватися на новому місті. Була впевнена, що роботу можна шукати двома шляхами:за сприянням державної служби зайнятості або самостійно. Молода жінка була впевнена, що маючи вищу економічну освіту за спеціальністю «економіст з фінансової роботи», «трудовий запас» роботи, проблем з працевлаштуванням не буде і обрала другий шлях пошуку роботи – самостійно. Останні вісім років молода жінка працювала на посаді техніка з нормування праці СО ПАТ «Донбасенерго» Старобешівської ТЕС. Проте агентства, оголошення в газетах, зустрічі з роботодавцями, допомога родичів та знайомих позитивного результату не давали. Усюди просили залишити резюме або номер телефону. Але, якщо тобі не зателефонували, значить – не зацікавились.

Витративши час на самостійний пошук роботи, В.Прокопець звернулася за сприянням у працевлаштуванні до фахівців Красноармійського міського центру зайнятості. У своїй роботі фахівці центру намагаються знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта та надати йому комплекс необхідних послуг для максимального задоволення усіх потреб.

Під час чергового відвідування центру зайнятості фахівець ознайомила Валерію з актуальною на той час вакансією бухгалтера Красноармійського МЦЗ. Дівчина дуже хвилювалася, але із задоволенням погодилася.

«Неможливо застрахуватися від подібних неприємностей, які трапилися у нашому житті. Тому слід сприймати такі повороти долі не як крах надій і прагнень, а як нову сходинку у дорозі наверх», - розповідає Валерія, вже повноцінний працівник колективу центру.

Дівчина щиро вдячна працівникам центру зайнятості, які не зволікали, а надали значну допомогу у вирішенні ії зайнятості. А колектив центру, в свою чергу, дуже задоволений новим, молодим і енергійним працівником і бажає Валерії успіхів у подальшій роботі!