06.05.2016 | 10:41

Фахівці Селидівського центру зайнятості надають різноманітні послуги, щоб допомогти безробітним реалізувати себе професійній сфері. З початку року у пошуках роботи звернулися 1,1 тис.осіб, з них 132 особи з числа внутрішньо переміщених; 13 переселенців були працевлаштовані на підприємства міста, 10 прийняли участь у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру, 8 безробітних осіб підвищили свою кваліфікацію шляхом профнавчання.

Залишившись без роботи та засобів до існування Ельнара Мурсалієва покинула рідний Донецьк та приїхала до смт. Курахівка. Жінка за освітою інженер-технолог в ресторанному господарстві, раніше працювала вагарем на ПАТ «ВО "КОНТІ», має трудовий стаж більш 10 років.

Така ж доля спіткала і Анастасію Тарару. Сім'я з маленькою дитиною через бойові дії була вимушена виїхати з Докучаєвська теж до смт. Курахівка. Анастасія за освітою технік-технолог, але за професією не працювала. Виниклу ситуацію жінка сприйняла як нову можливість для самореалізації.

Після переїзду у жінок гостро постало питання пошуку роботи, бо коштів для існування не вистачало. Вони звернулися за допомогою у працевлаштуванні до Селидівського міського центру занятості.

У складні часи для економіки країни малий бізнес допомагає вирішити проблему зайнятості. Саме приватні підприємці здатні оживити ділову активність населення, із властивою їм гнучкістю, вони швидко пристосовуються до будь-яких несприятливих умов. Вони створюють робочі місця, забезпечують місто та регіон продуктами споживання й послугами, а тому можна сміливо сказати, що це значна ланка економіки України. 

І саме одним з таких роботодавців, який плідно співпрацює з центром зайнятості є власниця кафе «Весна» Наталія Берегова .

За направленням центру зайнятості Анастасія і Ельнара прийняли участь у роботах тимчасового характеру, успішно пройшли стажування і працевлаштувалися до роботодавця.

Сьогодні персонал кафе - привітливі офіціанти Анастасія і Ельнара. Вони завжди раді вітати гостей в стінах закладу.

В свою чергу, підприємець Н.Берегова отримає компенсацію витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб відповідно до законодавства.