23.05.2016 | 14:06

Понад 600 громадян, серед яких близько 550 зареєстровані безробітні, відвідали Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості, який 19 травня 2016 року відбувся на центральній площі міста Бахмут. Представники 9 роботодавців презентували свої підприємства та проводили співбесіди. Всього шукачам роботи було представлено більше 150 вакансій на території Бахмутської міської ради та Бахмутського району.

Всупереч погодних умов, які цього дня могли стати на заваді традиційного заходу служби зайнятості – ярмарку вакансій, колектив Артемівського міського центру зайнятості з колоритом відзначив Всесвітній день вишиванки, який вже ювілейний десятий рік поспіль святкується в Україні. Тож, з цієї нагоди Ярмарок розпочався з флеш-мобу, який представили учні Артемівського професійного аграрного ліцею. В найкращих українських традиціях в яскраво етнічному стилі під національні музичні мотиви був проведений ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості, що безумовно відзначилось на настрої заходу та навіть вплинуло на його кінцевий результат, адже роботодавці, які приймали учать в ярмарку, суттєво оновили свої кадрові резерви, про що красномовно свідчать підсумкові анкети із відповідними позитивними відгуками.

Серед учасників ярмарку були присутні представники підприємств: ТОВ «УКРЕЛЕКТРОМЕРЕЖБУД», ПП «КВАРТАЛ», ПП «ВІЛС», КП «БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС», ТОВ «БАХМУТ-ЕНЕРГІЯ» та представники організацій, які сьогодні мають потребу в персоналі: АРТЕМІВСЬКА ФІЛІЯ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СТРАХОВА КОМПАНІЯ АСКО-ДОНБАС ПІВНІЧНИЙ», АРТЕМІВСЬКА УСТАНОВА ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПЕНІТЕНЦІАРНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ, АРТЕМІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ, КОМУНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАКЛАД «ОБЛАСНИЙ ЛІКАРСЬКО-ФІЗКУЛЬТУРНИЙ ДИСПАНСЕР». До роботодавців протягом заходу звернулись 105 шукачів роботи, 53 з них - виявили бажання зустрітися із роботодавцями безпосередньо на підприємствах.

Також на ярмарку було представлено близько 100 вакансій від роботодавців поблизу розташованих міст Донецької області: Костянтинівки, Краматорська, Слов’янська, Маріуполя, Дружківки, крім того - Бориспільського району Київської області (Старинська птахофабрика).

Учасники ярмарку мали змогу ознайомитися з послугами служби зайнятості, отримати консультації фахівців щодо професійної підготовки, сприяння працевлаштуванню, додаткових гарантій зайнятості окремим категоріям безробітних, передбачених чинним законодавством та сприяння їх зайнятості. У своїх відгуках роботодавці високо оцінили організацію роботи ярмарку та відмітили активність шукачів роботи щодо вирішення питання працевлаштування.