26.05.2016 | 13:24

Вже другий рік поспіль дарує радість місцевим дітлахам майданчик атракціонів, відкритий приватним підприємцем Євгеном Стоволковим у центральному сквері міста Костянтинівки.

Переселенець з тимчасово окупованої території Є.Стоволков у листопаді 2014 року отримав статус безробітного в Костянтинівському міському центрі зайнятості. Відвідавши семінар «Як розпочати свій бізнес?» Євген зацікавився можливістю відкриття власної справи за сприяння державної служби зайнятості, тим більш, що отримання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності дає можливість її започаткування не «з нуля», а з певним стартовим капіталом.

Закінчивши курси підвищення кваліфікації за напрямом «Фахівець з ефективності підприємництва» в Краматорському економіко-гуманітарному інституті Є.Стоволков успішно захистив бізнес-план і зареєструвався приватним підприємцем.

«Тільки ставши безробітним, я вперше замислився про створення власного бізнесу, - говорить Євген. - Адже знайти роботу, яка б відповідала набутому досвіду і отриманій освіті, мені, як і багатьом з тих, хто залишив власну домівку і втратив улюблену роботу, на новому місці дуже важко. Крім того, тільки самозайнятість дозволяла втілити у життя власні мрії, які раніше за різних причин не могли бути реалізовані, і пропустити такий влучний шанс я не міг».

Сьогодні Євген Стоволков, до речі, батько двох чудових двійнят, в сквері сімейного відпочинку дарує радість костянтинівській дітворі. Батути, електромобілі і морозиво завжди створюють гарний настрій і надають відчуття свята відвідувачам атракціонів. Молодому підприємцю вже є чим пишатися, а найголовніше – є перспективи для розвитку власної справи.