29 вересня 2020 року у Маріуполі  стартував фінальний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine», який проводиться під патронатом Міністерства освіти і науки України. Змагання послідовно проходитимуть на 5 локаціях країни: у Маріуполі, Запоріжжі, Дніпрі, Києві та смт Глеваха (Київська обл.).

Метою конкурсу є популяризація робітничих професій та професійна орієнтація молоді. Упродовж двох тижнів понад 90 фіналістів боротимуться за першість у 9 компетенціях.

На базі Маріупольського вищого металургійного професійного училища проводиться фінал за трьома компетенціями, в яких приймуть участь 45 слухачів професійних навчальних закладів зі всієї України.

Випробування за першими двома компетенціями – токарні та електромонтажні роботи – розпочались в день відкриття. 30 вересня розпочнуть роботу конкурсанти за компетенцією - слюсарні роботи.

Директор Маріупольського міського центру зайнятості Юрій Чуприн привітав учасників змагань та зазначив, що конкурс є важливим для виявлення та підтримки обдарованої молоді, стимулювання професійного самовдосконалення юнаків та дівчат, підвищення інтересу до робітничих професій.

Визначення та нагородження переможців відбудеться 13 жовтня в режимі онлайн.

 

 

Анонс/Подія: 
Подія