З метою привернення уваги молоді до актуальних на ринку праці професій, розширення світогляду та поглиблення знань про світ професій, формування в учнівської молоді стійкої мотивації до праці за робітничими професіями,  на минулому тижні фахівцем Лиманського міського центру зайнятості разом з представником РФ Донецька залізниця проведено профорієнтаційний урок з учнями 8-х класів ЗОШ № 2 м. Лиман.

16.10.2018

21 вересня в Маріупольському міському центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар за участю представника Маріупольського об’єднаного міського військового комісаріату Олексія Марченко.

Фахівець центру зайнятості Олена Стаханова поінформувала присутніх про те, як потрібно діяти шукачу роботи, коли знайти робоче місце за фахом не вдається, про послуги з професійного навчання та основи оволодіння новою професією.

21.09.2018

Небезпеку видно не одразу

 За оцінками МОМ понад 160 000 українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року . Більшість громадян ніколи не замислювались над цією проблемою, бо майже кожен член суспільства вважає, що його це ніколи не торкнеться.

21.09.2018

Сучасний ритм життя диктує свої вимоги щодо успішної  професійної самореалізації  людини в житті. І тому, з метою орієнтації  учнівської молоді  в багатогранному світі професій та можливостях їх отримати, провідним фахівцем Анною Карпенко 21 вересня  проведено  День центру зайнятості  для учнів загальноосвітньої школи №13 м.Українськ.

21.09.2018

19 вересня 2018 року на платформі Молодіжного центру «Рух» Мирноградським міським центром зайнятості в рамках постійно діючого Центру розвитку підприємництва був проведений навчальний семінар щодо основ бізнес-планування та доступу до грантових програм.

20.09.2018

Більше 10 років Селидівський міський центр зайнятості співпрацює з Донецькою обласною Лігою ділових і професійних жінок. 21 вересня проведено черговий спільний захід в межах проекту «Покращення доступу уразливих груп населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб, до послуг з попередження торгівлі людьми та скрінінгу», за фінансовою підтримки МОМ (Міжнародна організація з міграції) для безробітних, в тому числі переселенців.

21.09.2018

21 вересня в приміщенні   ЗОШ I-III ступенів №13  м.Українськ провідним фахівцем з питань зайнятості  Селидівського міського центру зайнятості Анною Карпенко  проведений профінформаційний семінар для працівників закладу освіти. В заході взяли участь 7 педагогів – класних керівників.

21.09.2018

21 вересня для учнів Дем’янівської загальноосвітньої школи Мангушським районним центром зайнятості було проведено інтерактивний захід «Вибір життєвого шляху». В заході  взяли участь учні 10-11 класів. Захід організували з метою стимулювання учнівської молоді до свідомого вибору професії.

21.09.2018

З метою підтримки підприємницьких ініціатив та покращення рівня обізнаності населення 19 вересня Мангушський районний центр зайнятості провів черговий тренінг щодо основ бізнес – планування, для осіб, які планують створити власний бізнес або прагнуть взяти участь у конкурсних відборах грантовій програми «Український донецький куркуль».

20.09.2018

19 вересня Маріупольським міським центром зайнятості проведено профконсультаційний захід для осіб з інвалідністю. У заході взяли участь 9 шукачів роботи.

Учасників заходу поінформували про послуги служби зайнятості та Маріупольського місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги (ММЦ БВПД).

20.09.2018