Якщо вам запропонують великі гроші або пообіцяють швидку кар'єру, не вимагаючи при цьому ні диплому про освіту, ні будь-якого досвіду, насторожіться!

03.09.2020

Підзабуте гасло „Учитись, учитись і учитись!” сьогодні актуальне, як ніколи. І стосується воно не лише молоді.

07.07.2020

Кожен студент випускник зіштовхується з проблемою вибору першого місця роботи. І головною причиною цієї проблеми є відсутність досвіду роботи. Головні питання: чим зацікавити роботодавця та що писати в резюме, якщо досвіду роботи немає?

05.05.2020

Отже, Ви приступили до нової роботи, але це ще не означає, що Ви на ній закріпилися.

26.12.2019

Коли ви шукаєте нову роботу, варто використовувати усі доступні ресурси: особисті знайомства, рекомендації, сайти з пошуку роботи… Сучасні інтернет технологій дають додатковий ресурс, який робить процес працевлаштування більш ефективним, простим та зручним. Перевага, зокрема, в тому, що сучасні технології дозволяють шукати роботу без меж – як у своєму місті чи країні, так і, наприклад, за кордоном, а також охоплювати більшу кількість джерел інформації.

10.07.2019

За даними соціологічних досліджень, 85% старшокласників хотіли б влітку підзаробити грошей на особисті потреби. І що цікаво, більшість батьків повністю підтримують своїх нащадків в прагненні бути матеріально незалежними.

06.08.2020

Багатьом здається: знайти роботу - а що тут складного? Подай оголошення на сайті або в газеті і чекай дзвінка від захопленого такою кандидатурою роботодавця. Але така думка помилкова. Експерти стверджують, що близько 80% безробітних в результаті знаходять роботу не за оголошенням.

03.06.2020

Ви отримали нову роботу? Вітаємо! Тепер, швидше за все, ви захочете справити позитивне враження на вашого нового начальника і колег. Перший робочий день на новому місці та перші знайомства відіграють важливу роль. Вони можуть задати тон вашому подальшому спілкуванню зі співробітниками компанії і сформувати стійку думку про вас. Другого першого враження не буває. Тому важливо підготуватися до першої появи на робочому місці і знайомства з колегами.

30.03.2020

Одного разу настає хвилюючий момент - дитина виростає настільки, що хоче йти працювати. Мотивація може бути різною - від заробити на конкретну річ до почати будувати кар'єру.

11.10.2019

Ми живемо в епоху, коли стрімкий розвиток таких технологій, як штучний інтелект, роботи, нанотехнології, 3D-друк, впливають на вимоги до знань та вмінь робочої сили.

Вже через 5 років ми зможемо побачити зміну більше 35% робочих навичок, наявних у сучасних людей, - йдеться в доповіді Всесвітнього економічного форуму Future of Jobs. 

Щоб досягти успіху в професійному житті, доведеться опанувати нові навички.

29.05.2019