В епоху цифрових технологій, коли все відбувається блискавично, процес проходження співбесіди також модернізовано. Сьогодні торкнемося одного з найпопулярніших і класичних варіантів - співбесіда по телефону.
Моя перша робота
У професійному середовищі прийнято виділяти 2 типи навичок:
В період запровадження карантинних обмежень всі зіткнулися з новими реаліями на ринку праці: наявних працівників роботодавці перевели на дистанційну роботу або відправили у відпустки власним коштом, а пошук нових співробітників дещо загальмував.
За даними соціологічних досліджень, 85% старшокласників хотіли б влітку підзаробити грошей на особисті потреби. І що цікаво, більшість батьків повністю підтримують своїх нащадків в прагненні бути матеріально незалежними.
Багатьом здається: знайти роботу - а що тут складного? Подай оголошення на сайті або в газеті і чекай дзвінка від захопленого такою кандидатурою роботодавця. Але така думка помилкова. Експерти стверджують, що близько 80% безробітних в результаті знаходять роботу не за оголошенням.
Спілкуючись з роботодавцем, можна завагатися і довго шукати в голові відповідь на запитання, ненавмисне чхнути, розповісти несмішний анекдот.
Успіх у пошуку роботи – це віра в себе, професіоналізм, володіння технікою пошуку роботи, ефективні навички спілкування з роботодавцем.
Якщо вам запропонують великі гроші або пообіцяють швидку кар'єру, не вимагаючи при цьому ні диплому про освіту, ні будь-якого досвіду, насторожіться!
Підзабуте гасло „Учитись, учитись і учитись!” сьогодні актуальне, як ніколи. І стосується воно не лише молоді.
Кожен студент випускник зіштовхується з проблемою вибору першого місця роботи. І головною причиною цієї проблеми є відсутність досвіду роботи. Головні питання: чим зацікавити роботодавця та що писати в резюме, якщо досвіду роботи немає?