Загальна характеристика професії

Фрезерувальник на фрезерному верстаті обробляє складні криволінійні та пласкі поверхні деталей, пази, отвори різної форми, уміє читати креслення, правильно використовує різні фрези та пристосування до верстата, вибирає раціональні прийоми фрезерування. 

02.11.2020

Сьогодні ми розповідаємо вам про професію, яка потребує сильних чоловічих рук та уважності до деталей. Мова про машиніста екскаватора.

03.09.2020

Професія слюсаря-ремонтника дуже поширена та необхідна для будь-яких видів і етапів виробництва, де є техніка, механізми, прилади, агрегати. Це кваліфікований робітник, який обслуговує техніку на підприємствах або вдома, регулює, виконує поточний і терміновий ремонти, проводить профілактичні заходи.

07.07.2020

Як кажуть в народі, трактористи – це «конструктори хлібного колоса». Їх професія дуже важлива в сільському господарстві.

05.05.2020

ТОКАР – найпоширеніша професія у сфері механічної обробки металів, та інших матеріалів, представники якої працюють у всіх галузях господарського комплексу.

26.12.2019

Муляр – це робітник, що бере участь у зведенні і ремонті житлових будинків, мостів, промислових та інших споруд із природних і штучних будівельних матеріалів.

08.10.2020

Робота в поліції, скрізь, в усьому світі, є небезпечна та пов’язана з постійним стресом і загрозою для життя та здоров’я. Тому першим кроком для того, щоб стати правоохоронцем має бути ґрунтовне усвідомлення і ознайомлення з роботою поліцейського та зважування усіх аспектів даної професії.

06.08.2020

Електрослюсар підземний – шахтарська професія, ключова фігура в підтримці працездатності шахти.

03.06.2020

Швачка — це володарка розкрійних ножиць та швейної машини, майстриня, що здатна зі звичайної тканини й кількох ґудзиків створити модний шедевр. Чоловіків-представників цієї професії називають кравцями.

30.03.2020

Металург - це людина, яка працює в галузі виробництва металу з гірських порід або металобрухту. Зміст праці: організація технологічного процесу виробництва чавуну, сталі, кольорових металів, дослідження їх властивостей, експлуатація доменних печей, агломераційних машин, конвеєрів, мартенівських печей, вдосконалення діючих технологій отримання металу.

13.11.2019