Сьогодні ми розповідаємо вам про професію, яка потребує сильних чоловічих рук та уважності до деталей. Мова про машиніста екскаватора.

03.09.2020

Професія слюсаря-ремонтника дуже поширена та необхідна для будь-яких видів і етапів виробництва, де є техніка, механізми, прилади, агрегати. Це кваліфікований робітник, який обслуговує техніку на підприємствах або вдома, регулює, виконує поточний і терміновий ремонти, проводить профілактичні заходи.

07.07.2020

Як кажуть в народі, трактористи – це «конструктори хлібного колоса». Їх професія дуже важлива в сільському господарстві.

05.05.2020

ТОКАР – найпоширеніша професія у сфері механічної обробки металів, та інших матеріалів, представники якої працюють у всіх галузях господарського комплексу.

26.12.2019

Професія електрозварника включає в себе дві інші – електрозварника ручного зварювання і газозварника. Люди цієї професії працюють на будівництві, на підприємствах машинобудування, металообробки, в комунальних організаціях, у сільському господарстві та багатьох інших галузях. Зварювальна наука дає можливість створювати раціональні, економічні, надійні та технологічні зварні конструкції. Сучасний стан зварювального виробництва в Україні характеризується наявністю значних потужностей з випуску зварних конструкцій, зварювальних матеріалів і обладнання.

11.10.2019

Робота в поліції, скрізь, в усьому світі, є небезпечна та пов’язана з постійним стресом і загрозою для життя та здоров’я. Тому першим кроком для того, щоб стати правоохоронцем має бути ґрунтовне усвідомлення і ознайомлення з роботою поліцейського та зважування усіх аспектів даної професії.

06.08.2020

Електрослюсар підземний – шахтарська професія, ключова фігура в підтримці працездатності шахти.

03.06.2020

Швачка — це володарка розкрійних ножиць та швейної машини, майстриня, що здатна зі звичайної тканини й кількох ґудзиків створити модний шедевр. Чоловіків-представників цієї професії називають кравцями.

30.03.2020

Металург - це людина, яка працює в галузі виробництва металу з гірських порід або металобрухту. Зміст праці: організація технологічного процесу виробництва чавуну, сталі, кольорових металів, дослідження їх властивостей, експлуатація доменних печей, агломераційних машин, конвеєрів, мартенівських печей, вдосконалення діючих технологій отримання металу.

13.11.2019

Медична сестра – одна з самих найгуманніших професій, що існують на землі.

17.09.2019