Сьогодні, в умовах повномасштабної військової агресії проти нашої країни, служба зайнятості пропонує своїм клієнтам активні програми та фінансову підтримку.

11.07.2024

Впродовж січня-лютого 2024 року до служби зайнятості Донеччини звернулись майже 3 тис. громадян.

13.03.2024

Торік, незважаючи на виклики, пов’язані з війною, Донецька обласна служба зайнятості продовжувала реалізовувати низку урядових програм, направлених на забезпечення зайнятості населення, підтримку та розвиток підприємництва, створення нових робочих місць, навчання, організації суспільно корисних робіт тощо.

11.01.2024

Близько 11 тис. вакансій було надано 2,2 тис. роботодавцями регіону. Розмір середньої заробітної плати у вакансіях становить 10,3 тис. грн. Рівень укомплектування вакансій склав 90%.

13.11.2023

В умовах продовження воєнних дій служба зайнятості Донеччини докладає максимум зусиль для стабілізації ситуації на регіональному ринку праці - реалізовується низка урядових ініціатив, направлених на підтримку безробітних та роботодавців, а також надаються послуги  з працевлаштування, професійного навчання, організації суспільно корисних робіт тощо.

08.09.2023

Донецька обласна служба зайнятості продовжує працювати для покращення ситуації на регіональному ринку праці, зокрема, шляхом реалізації урядових ініціатив, спрямованих на забезпечення зайнятості громадян, розвиток бізнесу, створення нових та збереження існуючих робочих місць.

10.05.2024

У поточному році службою зайнятості Донеччини продовжено роботу, направлену на посилення рекрутингових підходів, забезпечення безбар’єрності та індивідуального супроводу учасників бойових дій та людей з інвалідністю внаслідок війни, підтримку та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу тощо.

12.02.2024

Служба зайнятості Донеччини продовжує активно реалізовувати програми, направлені на підтримку безробітних та роботодавців, надає послуги з працевлаштування, професійного навчання, організації громадських та суспільно корисних робіт тощо.

12.12.2023

Донецька служба зайнятості продовжує змінюватися до вимог часу та реалізовувати активні програми зайнятості для підвищення конкурентоспроможності українців на ринку праці.

11.10.2023

Незважаючи на серйозні виклики сьогодення та складні умови, служба зайнятості продовжує системно та результативно надавати послуги саме тим, хто їх нагально потребує.

11.08.2023