18 лютого фахівці відділу рекрутингу Покровського міського центру зайнятості провели робочу зустріч з представниками Донецької дирекції ПАТ «Укрпошта». В ході зустрічі соціальні партнери обговорили можливість укомплектування актуальних на даний час вакансій, визначили професійно-кваліфікаційний склад безробітних, наголосили на новій рекрутинговій формі пошуку та підбору кадрів для роботодавців.

18.02.2019

15 лютого Селидівський міський центр зайнятості провів онлайн-співбесіду з підприємницею Надією Бойко та претендентами на вакантне робоче місце «оббивальник меблів». Надія – колишня безробітна, яка  за допомогою служби зайнятості розпочала власний бізнес, а вже сьогодні створює нові робочі місця.

18.02.2019

Лиманський  міський центр зайнятості тісно співпрацює з роботодавцями щодо вирішення питання задоволення кадрової потреби. Однім з дієвих засобів укомплектування вакансій є проведення «Дня відкритих дверей на підприємстві».

18.02.2019

15 лютого  в Селидівському міському центрі зайнятості відбулось тренінгове  заняття   «Стилі виховання в родині», яке підвищило батьківський потенціал дорослих в питанні формування психологічного комфорту для дитини в родині та сприяло визначенню батьками стилю виховання власної дитини. Заняття відбулось в рамках засідання батьківського клубу «Свідоме батьківство».

18.02.2019

За ініціативи Лиманського міського центру зайнятості 15 лютого відбувся Круглий стіл на тему «Основні напрямки взаємодії роботодавців зі службою зайнятості». У заході взяли участь спеціалісти Лиманського міського центру зайнятості та представники ринкоутворюючих підприємств і установ Лиманської об’єднаної територіальної громади.

18.02.2019

14 лютого в Лиманському міському центрі зайнятості відбулась зустріч з психологинею, власницею «Арт-студії психології»  Ніною Малиною.

18.02.2019