оп

12 червня відбулась робоча зустріч директорки Добропільського міського центру зайнятості Вікторії Бугаєць з головним інженером Філії «Добропільське енергопідприємство» ТОВ ДТЕК «Добропіллявугілля» Володимиром Тульчевським.

14.06.2019

12 червня в Новогродівському міському центрі зайнятості пройшов інтелектуально-ігровий захід «Чарівний світ професій» для вихованців міського оздоровчого літнього табору «Капітошка».

14.06.2019

У 2018 році Міністерство соціальної політики України затвердило оновлений Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу. Згідно цього Порядку з 1 січня 2019 року у роботу центрів зайнятості було впроваджено інститут кар’єрного радника.

14.06.2019

13  червня в Добропільському  міському  центрі  зайнятості  відбулось засідання круглого столу «Об’єднання зусиль соціальних партнерів та роботодавців у вирішенні питань зайнятості осіб з інвалідністю».  На заході були присутні представники підприємств і соціальні партнери.

14.06.2019

З кожним днем в Україні стають все більш популярними «зелені» генератори енергії. За офіційними даними тільки  минулого року по всій країні було встановлено 163 сонячні електростанції (СЕС). Все більше представників бізнесу та власників домогосподарств цікавляться як встановити СЕС та монтувати сонячні електросистеми; як розрахувати необхідну потужність СЕС; як накопичувати та використовувати сонячну енергію в найефективніший спосіб?

14.06.2019