В Донецькій області стартувала серія тренінгів для фахівців базових центрів зайнятості, які виконують функції консультанта роботодавця.

11.12.2019

  З метою сприяння професійному самовизначенню учнівської молоді, ознайомлення з професіями та спеціальностями учбових закладів, а також для задоволення потреб роботодавців у кадрах в майбутньому, фахівці Лиманського міського центру зайнятості спільно з молодіжним центром “Альтанка”  6 грудня  2019 року провели мініярмарок професій для учнів 9-х класів Лиманської ЗОШ №3.

09.12.2019

6 грудня  в Маріупольському відділені Донецької торгово-промислової палати  відбулося засідання Комітету з розвитку жіночого підприємництва за участю начальника відділу активної підтримки безробітних міського центру зайнятості Лесі Петрушенко.

06.12.2019

Вирішуючи проблеми зайнятості жителів міста, Новогродівський міський центр зайнятості постійно співпрацює з органами місцевого самоврядування. Щороку в місцевому бюджеті та бюджеті Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття передбачаються кошти на оплату праці безробітних громадян, які будуть залучатися до участі в громадських роботах.

09.12.2019

6 грудня фахівці Нікольського районного центру зайнятості зустрілися з працівниками управління агропромислового розвитку Нікольської районної державної адміністрації, щодо яких заплановане масове вивільнення у зв’язку з ліквідацією.

09.12.2019

Проведення мініярмарків вакансій є однією із форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні місця.

06.12.2019