Відеоматеріали
На ринку праці в Україні на сьогодні 250 тисяч вакансій. Донецький обласний центр зайнятості може пропонувати безробітним можливості працевлаштування в різних регіонах, у тому числі з переїздом на нове місце проживання, враховуючи безпекову ситуацію на Донеччині. Про це йшлось під час круглого столу в Слов’янську, де розглядали інструменти підтримки роботодавців. Світлана Бондарєва, в.о.
У Донецькій області продовжують свою роботу Головне управління Пенсійного фонду України та обласна служба зайнятості. Фахівці цих установ щодня надають допомогу та консультації жителям громад Донеччини, а також внутрішньо переміщеним особам, які наразі проживають на території області. Голова облдержадміністрації, начальник ОВА Вадим Філашкін наголосив, що захист та підтримка людей є надзвичайно важливими, особливо зараз, в умовах війни.
У гуманітарному хабі для ВПО «Наш Краматорськ» у Дніпрі надають консультації фахівці центру зайнятості: реєструють безробітних переселенців, допомагають з пошуками вакансій, пропонують ваучери на навчання та гранти для заснування власної справи, а ще – вчать презентувати себе перед потенційними роботодавцями, складати резюме, психологічно врівноважуватися перед співбесідою.
У жовтні розпочались структурні зміни в Донецькій обласній службі зайнятості, зокрема були створені Краматорська та Покровська філії. Тепер Добропільський центр зайнятості став частиною Добропільсько-Мирноградського управління Покровської філії. На відміну від інших підрозділів тут частково працюють офлайн, є прийом у самому центрі.
3 грудня в Україні та світі відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.
У рамках реорганізації було утворено Покровську філію Донецької обласної служби зайнятості.