З метою формування навичок безпечної поведінки, зниження ризику ураження від мін та боєприпасів, що не вибухнули 16 жовтня 2018 року в Мирноградському міському центрі зайнятості представники Швейцарського фонду з протимінної діяльності провели інформаційний захід для безробітних щодо інформування про мінну небезпеку. Захід відбувся на платформі Молодіжного центру «Рух».

«Найнадійніша зброя у боротьбі зі зростаючою кількістю нещасних випадків від мін це – проінформованість населення»,наголосила заступник директора Галина Лагуніна, відкриваючи захід.

Інструктори  FSD Катерина Грибініченко,АнтонКривовтаВікторГригор’єв підготували презентацію «Мінна небезпека та інструктаж безпечної поведінки»,розповіли з якими загрозами внаслідок війни може стикнутись будь-який громадянин нашого регіону – види мін, снарядів та вибухівок, як розпізнати та обійти загрозу, що робити в тій чи іншій ситуації, куди звертатись, щоб отримати допомогу або як уникнути загрози.

Звичайно ж, навіть повна обізнаність та обережність не убезпечує людей повністю, проте значно знижує ризики загинути або бути скаліченими.

Присутні активно брали участь в обговоренні, задавали питання, на які отримували компетентні відповіді справжніх фахівців.

У разі виявлення можливого вибухового предмету, по-перше, не чіпати, по-друге, не підходити, по-третє – телефонувати «101».

Анонс/Подія: 
Подія