30 липня, у Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, о 10:00 Донецька обласна служба зайнятості спільно з ГО «Аваліст» запрошує долучитися до онлайн-заходу «Ризики трудової міграції: усвідомлений вибір та безпечне працевлаштування».
Пошук роботи за кордоном може відкрити нові можливості, але водночас приховувати серйозні ризики. Як розпізнати шахрайство? Як убезпечити себе від нелегального працевлаштування та торгівлі людьми? Які можливості для професійної реалізації сьогодні є в Україні? Відповіді на ці та інші запитання ви отримаєте під час зустрічі.
Спікери заходу:
• Яна Соколова – соціальна працівниця ГО «Аваліст»;
• Олександра Саєнко – психологиня ГО «Аваліст».
Під час заходу поговоримо про:
ризики нелегальної трудової міграції та їх наслідки;
найпоширеніші схеми шахрайства під час працевлаштування;
як перевірити роботодавця та безпечно укласти трудовий договір;
алгоритми дій у разі небезпечної ситуації;
легальні можливості працевлаштування та професійного розвитку в Україні.
Знання та обізнаність допомагають уникнути небезпеки. Долучайтеся до заходу, щоб навчитися розпізнавати ризики, захищати свої права та приймати безпечні рішення щодо працевлаштування.
Коли: 30 липня
Час: 10:00
Формат: онлайн
Бережіть себе та обирайте лише безпечний шлях до професійного майбутнього.
Для попередньої реєстрації необхідно звернутися до кар’єрного радника центру зайнятості, контакти тут: https://t1p.de/rzryk