5 лютого в рамках проведення декади «Зустрічі з підприємцями» відбулася онлайн співбеседа фахівчині відділу взаємодії з роботодавцями Селидівського міського центру зайнятості з підприємцем Сергієм.

Будучи безробітним, чоловік дізнався про можливість отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності. Ця ідея надихнула Сергія, він за допомогою служби зайнятості набув необхідних знань з основ підприємницької діяльності на курсах цільового призначення та успішно захистив бізнес-план. Маючи власні заощадження та кошти, отримані від центру зайнятості відкрив продовольчий магазин.

Майже рік підприємець співпрацює з центром зайнятості. Тепер вже як роботодавець. Так, на даний час у нього проходить стажування і опановує навички за професією «Продавець продовольчих товарів» безробітна Наталія. Сергій має намір скористатися фінансовою підтримкою служби зайнятості у вигляді  компенсації єдиного внеску після працевлаштування безробітної на новостворене робоче місце.

Під час онлайн зустрічі з підприємцем були обговорені робочі питання, надана корисна інформація про діючі грантові програми та зручність використання електронних сервісів. Роботодавець поділився власним досвідом подолання труднощів в умовах карантину та розповів про майбутні плани з подальшого розширення бізнесу.

Анонс/Подія: 
Подія