Донецька обласна служба  зайнятості не зупиняється лише на фінансовій підтримці безробітних через надання їм «стартового капіталу» - одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. На сьогоднішній день в роботі застосовуються нові підходи кейс-менеджменту до підприємців, зокрема, всебічна підтримка та супровід підприємців-початківців на шляху довгострокового розвитку їх бізнесу.

З 09.07.2018 року Донецька обласна служба зайнятості ініціює проведення декади «Зустрічі з підприємцями». Під час заходу фахівці центрів зайнятості завітають до підприємців та нададуть їм допомогу у вирішенні проблемних питань, які виникають під час провадження власної справи. Підприємці, в свою чергу, матимуть змогу поділитись досвідом подолання труднощів на шляху до успішного бізнесу.

А якщо у бізнесменів виникнуть питання до представників інших державних структур, запрошуємо їх та всіх зацікавлених представників малого та середнього бізнесу регіону, а також тих осіб, які лише мріють про власну справу,  відвідати центр зайнятості щосереди з 10-00 до 13-00  та прийняти участь у тренінгах з основ бізнес-планування для обміну бізнес-ідеями, досвідом вдалого ведення підприємницької діяльності та участі у грантових програмах, у т.ч. проекті «Український донецький куркуль».

 

Анонс/Подія: 
Анонс події