31 липня 2018 року Донецька обласна служба зайнятості проводитиме прес-тур «Рекрутинг – ефективний інструмент працевлаштування» у місті Краматорськ.

Під час прес-туру представники ЗМІ відвідають промислові підприємства Краматорська та матимуть змогу поспілкуватись зі співробітниками, працевлаштованими за сприяння Донецької обласної служби зайнятості.

Рекрутинг – один з найдієвіших інструментів для підбору кадрів, у яких зацікавлений роботодавець. Рекрутери плідно співпрацюють з багатьма підприємствами регіону та готові оперативно забезпечувати потреби бізнесу у кваліфікованих кадрах. Саме тому основною темою прес-туру є ознайомлення громадськості з новими можливостями, які надає служба зайнятості.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході та просимо пройти акредитацію до 18-00 год. 25 липня 2018 року. Для акредитації просимо надати дані співробітників, які планують взяти участь у заході, а  саме – П.І.Б., дата народження, номер та серія паспорту та інформацію про транспортний засіб (реєстраційний номер, марку та колір автомобіля).

Контактна особа – заступник начальника відділу інформаційної роботи Наконєчний Сергій, тел. – 095-655-27-86, пошта - nakonechny.si@donocz.gov.ua

Збір учасників прес-туру 31 липня 2018 року о 10-00 год. біля центрального входу «Новокраматорського машинобудівного заводу» за адресою м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, 5.

АКРЕДИТАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА!

Анонс/Подія: 
Анонс події