6 лютого Донецькою обласною службою зайнятості буде проведено прес-конференцію «Результати діяльності обласної служби зайнятості у 2017 році та визначення пріоритетних  завдань на 2018 рік» за участю директора Донецької обласної служби зайнятості Валентини Рибалко.

Зміни та виклики, які відбуваються на регіональному ринку праці, змушують службу зайнятості своєчасно та гнучко на них реагувати. Донецька обласна служба зайнятості продовжує знаходити точки дотику з усіма сторонами соціального діалогу в сфері вирішення питання зайнятості населення. Основним акцентом в роботі є клієнтоцентрований підхід до обслуговування шукачів роботи та роботодавців відповідно до їх потреб, запровадження нових та розвиток існуючих сервісів надання послуг, підвищення результативності реалізації активних програм сприяння зайнятості.

Основні теми для висвітлення під час конференції:

  • ситуація на ринку праці Донецької області;
  • основні напрямки роботи обласної служби зайнятості у 2017 році;
  • розробка і впровадження інноваційних підходів в роботі (розвиток та функціонування консалтингових центрів, які сприяють формуванню і реалізації підприємницьких ідей, дистанційні форми надання послуг, в тому числі з використанням сучасних ІТ-технологій: онлайн-додатки «Центр Розвитку Підприємництва» та «Центр профорієнтації»  на системі Android тощо).

Захід відбудеться 06 лютого 2018 року з 11-00 до 12-00 год. за адресою: бульвар  Краматорський, 41, ІІ поверх . Реєстрація учасників розпочнеться о 10-30 год.

Контактна особа (050)703-27-29 Кисловська Олена.

Анонс/Подія: 
Анонс події