20 листопада з 13.00 до 15.00 Донецькою обласною службою зайнятості за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) та уряду Польщі буде проведений Регіональний Форум Кар’єри «Живи та працюй в Україні!» за участю заступника голови Донецької обласної державної адміністрації Ігоря Стокоза, в.о. голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерія Ярошенка, керівників місцевих органів виконавчої влади,  навчальних закладів та провідних роботодавців регіону.

Метою заходу є створення дієвого майданчику співпраці роботодавців, навчальних закладів та учнівської молоді задля подолання дисбалансу регіонального ринку праці та упередження виїзду талановитої молоді на роботу та навчання за кордон. Цей захід сприятиме популяризації робітничих професій, орієнтації молоді на отримання тих професій, що користуються сталим попитом на регіональному ринку праці.

Регіональний Форум Кар’єри проходитиме одночасно в усіх містах та районах Донецької області з двома центральнии локаціями у містах Бахмут (ДК ім. Є.Мартинова, площа Свободи, 1) та Маріуполь (ДК «Молодіжний», вул. Харлампієвська, 17). В рамках Форуму проводитиметься постійна трансляція за принципом «телеміст» до населених пунктів, прилеглих до лінії розмежування: Авдіївка, Очеретино, Мар’їнка, Курахове та Торецьк.

 

Акредитація представників ЗМІ обов’язкова до 13:00
15 листопада 2018 року.

Контактна особа Наконєчний Сергій, моб.тел. (095) 655-27-86,
e-mail: nakonechny.si@donocz.gov.ua

Анонс/Подія: 
Анонс події