5 березня було проведено засідання робочої групи з розгляду проекту Програми зайнятості населення Донецької області на 2018-2020 роки під головуванням заступника голови облдержадміністрації Ігоря Стокоза. До заходу були залучені представники департаментів облдержадміністрації, Донецького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, Головного управління Держпраці у Донецькій області, Донецької торгово-промислової палати тощо.

У вступному слові директор Донецької обласної служби зайнятості Валентина Рибалко окреслила нагальну ситуацію та основні тенденції регіонального ринку праці на період до 2020 року, які визначають мету, основні засади та завдання Програми. Надалі були розглянуті  шляхи розв’язання проблем на ринку праці регіону, обговорені очікувані результати від реалізації заходів Програми та джерела їх фінансового забезпечення.

По завершенні засідання робочої групи було прийнято рішення щодо врахування пропозицій і доповнень до проекту Програми та винесення його для погодження на засіданні Донецького обласного координаційного комітету сприяння зайнятості населення.   

Анонс/Подія: 
Подія