1 лютого керівництво Донецької обласної служби зайнятості долучилося до робочої зустрічі, присвяченої стану справ соціальної направленості у Бахмутському районі, яка відбулася за ініціативи заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Стокоза.

У заході взяли участь представники структурних підрозділів соціального спрямування Бахмутської райдержадміністрації, серед яких служба у справах дітей, центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, Управління праці та соціального захисту населення, центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, Бахмутське відділення Фонду соціального страхування України, Бахмутське управління Пенсійного фонду України, служба зайнятості Донецької області.

Під час зустрічі соціальні партнери обговорювали проблемні питання і стан справ соціального спрямування та визначали подальші дієві шляхи їх вирішення. Захід відбувся у форматі відкритого діалогу та обміну досвідом під час виступів учасників, які надали свої бачення нагальних питань та визначили стратегію подальших дій.

Анонс/Подія: 
Подія