21 березня в приміщенні Лиманського міського центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій за участю Регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укразалізниця» та безробітних громадян. Захід було організовано з метою оперативного задоволення кадрових потреб роботодавця та добору кваліфікованих кандидатів на вакантні місця.

Представник роботодавця надала учасникам інформацію про діяльність установи, вільні посади, ознайомила з умовами праці, графіком роботи, рівнем заробітної плати та вимогами до претендентів. Окрему увагу було приділено кадровому резерву Регіональній філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укразалізниця».

“Значну увагу ми приділяємо резюме, яке надає нам шукач, - зазначила фахівець з підбору персоналу, - Якщо в день вашого звернення ми не запропонували вам підходящу вакансію, залишайте своє резюме. При наявності вільного місця з вами зв’яжеться представник і запропонує пройти співбесіду ”.

В ході проведення заходу учасники мали можливість ознайомитися з послугами державної служби зайнятості та отримати консультації  спеціалістів.

Ярмарок пройшов у цікавому та інформативному форматі.

Анонс/Подія: 
Подія