Сприяння розвитку малого та середнього бізнесу у Донецькій області є одним з пріоритетних завдань служби зайнятості та соціальних партнерів. Це, в свою чергу, обумовлює напрямок постійної співпраці та діяльності.

З метою розширення експортно-імпортних економічних відношень між Україною та Балканським півостровом Торгово-промислова палата, як партнер Донецької обласної служби зайнятості, інформує щодо проведення бізнес-місії до Республіки Албанія. Метою заходу є залучення українських підприємців до участі у одній з наймасштабніших виставок «Food and Drink Festival», яка відбудеться з 8 по 11 березня 2018 року.

Впродовж місії представники албанських та іноземних компаній виробників, обробників, експортерів та імпортерів харчових продуктів матимуть можливість взяти участь у виставці, презентувати послуги і продукцію власного виробництва, обзавестися бізнес-зв’язками з перспективними партнерами, прийнявши участь у В2В переговорах.

За своєю тематикою виставка буде цікавою експортерам та імпортерам продуктів харчування, еко-продуктів, алкогольних і безалкогольних напоїв, представникам ресторанів, готелів, пансіонатів, шеф-кухарям, сомельє, організаторам кейтерингу та дегустацій.

Отримати детальну інформацію щодо участі у заході всі охочі можуть у Департаменті міжнародного співробітництва Донецької Торгово-промислової палати. Контактні особи:

Таміла  Дмитриченко 099-945-64-03 t.maktpp@gmail.com  

Яна Нефьодова 066-623-76-67 yananefyodova12@gmail.com  

Анонс/Подія: 
Анонс події