Програма ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу проведе 10 п’ятиденних бізнес-тренінгів з розвитку навичок підприємництва.

Мета навчальної програми – зміцнення потенціалу і посилення підприємницької діяльності внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецькій та Запорізькій областях уздовж узбережжя Азовського моря.

Хто може стати учасником тренінгу:

- особи, які офіційно проживають у Мангушському, Волноваському, Нікольському районах і місті Маріуполь Донецької області (території, що контролюються урядом України) та в Бердянському, Більмацькому, Гуляйпільському, Мелітопольському, Оріхівському, Токмацькому, Якимівському, Приморському , Приазовському районах та містах Бердянськ, Токмак і Мелітополь Запорізької області: мешканці місцевих громад, а також внутрішньо переміщені особи (ВПО), які зареєстровані у вказаних районах та населених пунктах;

- навчання буде корисне особам, які розглядають можливість створення, відновлення чи розвитку підприємницької діяльності та планують подаватися на конкурс бізнес-грантів (інформація про умови та особливості чергової програми малих грантів буде оприлюднена на офіційному веб-сайті ПРООН ua.undp.org).

Навчальний план п’ятиденної програми включає опрацювання наступної тематики:
День 1: Мотиви підприємництва та пошук бізнес-ідей для власної справи
Як зважитися розпочати підприємницьку діяльність? Особливості успішного бізнесмена, переваги підприємництва. Яку бізнес-ідею обрати? Бізнес-модель Остервальдера. Класифікація видів економічної діяльності (КВЕД) та ін.
День 2: Аналіз ринку. З чого почати. Організація власної справи. Бізнес-планування (Частина 1)
Маркетингове дослідження. Алгоритм процесу маркетингових досліджень. Сегментація ринку. Портрет клієнта. Аналіз конкурентоспроможності. Структура бізнес-плану. SWOT-аналіз.
День 3: Організація власної справи. Бізнес-планування (Частина 2)
Практична робота над бізнес-планом. Аналіз ризиків, оподаткування. Робота з постачальниками. Особливості закупівель обладнання та сировини. Основні види договорів. Нові правила для ФОПів в Україні: що треба знати підприємцям Особливості регулювання трудових відносин. Кадрове діловодство та ін.
День 4: Основи продажів та просування бізнесу
Як продавати товари та послуги? Основи продажів, стратегія побудови ефективної рекламної кампанії, інформаційно-комунікаційні технології, мобільні додатки, та ін.
День 5: Юридичні аспекти започаткування та ведення підприємницької діяльності
Як правильно вести бізнес? Юридичні аспекти реєстрації підприємницької діяльності. Правила та процедури звернень в інстанції, корисних для розвитку підприємництва. Огляд елементів інфраструктури підтримки підприємців. Презентація (захист) бізнес-планів учасниками.

Більш детальна інформація у вкладеннях /sites/don/files/anons_seriyi_treningiv.pdf         /sites/don/files/elektronne_rezyume_treningu.pdf          /sites/don/files/rozsylka_partneram.pdf

 

Анонс/Подія: 
Анонс події