Близько 11 тис. вакансій було надано 2,2 тис. роботодавцями регіону. Розмір середньої заробітної плати у вакансіях становить 10,3 тис. грн. Рівень укомплектування вакансій склав 90%.

Можливістю підвищити кваліфікацію, пройти професійне навчання за направленням служби зайнятості скористалися близько 3 тис. безробітних. Серед інших регіонів країни - це найбільша чисельність залучених до навчання. Майже 84% слухачів були працевлаштовані.

Крім цього, служба зайнятості допомагає опанувати новий фах чи підвищити кваліфікацію за допомогою ваучерів на навчання. Майже 1 тисяча громадян  долучилися до цієї програми. Серед обраних напрямків найбільш популярні: медсестринство, психологія, соціальна робота, кухар, підприємництво та торгівля, середня освіта (за предметними спеціалізаціями), будівництво та цивільна інженерія, дошкільна освіта, охоронник, комп’ютерні науки тощо.

Донецький регіон є одним з найбільш активних учасників проєкту «Армія відновлення» за обсягами направлених осіб. Цьогоріч у суспільно корисних роботах взяли участь 7 тис. мешканців області.

У рамках дії урядового проєкту “Власна справа” до Донецького обласного центру зайнятості надійшло 120 заяв на отримання мікрогрантів, серед яких визначено 26 переможців. За грантовою програмою створено та укомплектовано 14 нових робочих місць, найближчим часом передбачається створення ще 50.

Компенсацію витрат на оплату праці 565 працевлаштованих переселенців отримали 192 роботодавця.

Служба зайнятості Донеччини продовжує реалізацію активних програм підтримки та розвитку підприємництва, створення нових та збереження існуючих робочих місць, навчання та перенавчання безробітних. Триває співпраця з органами влади та роботодавцями, направлена на підвищення рівня зайнятості населення регіону та ВПО.

Саll-центр Донецького обласного центру зайнятості 0-800-33-61-67.

Анонс/Подія: 
Подія