Щорічно навесні люди по всій планеті відзначають День Землі – захід, покликаний спонукати мешканців всесвіту бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища. Наразі це найпоширеніший рух, який підтримують близько 200 країн і територій. 

Новогродівський міський центр зайнятості вирішив приєднатись до всесвітнього заходу Година Землі. Для цього 24 березня на площі Шахтарській міста Новогродівка та на центральній площі міста Селидове відбулася прем’єра показу першого мультиплікаційного фільму, створеного анімаційним клубом «Піксель», який розпочав свою роботу  16 березня 2018 року на базі Новогродівського міського центру зайнятості за ініціативи ГО «Молодіжна платформа «Новосхід». Метою дійства було привернути увагу до глобального питання – здоров’я Землі, що погіршується з року у рік.

Фільм створили підлітки під час роботи клубу, який було започатковано для забезпечення цікавого та корисного дозвілля молоді, формування у неї вміння аналізувати свої здібності, зіставляти їх з вимогами професії, планувати власну траєкторію оволодіння спеціальністю, розвивати особистісні професійні якості.

Анонс/Подія: 
Подія