6 жовтня у Торецьку відбудеться культурно-просвітницький захід, що об’єднає понад 20 напрямків активностей та майданчиків.  Торецький міський центр занятості долучається до участі у фестивалі. Центр зайнятості можна відвідати на майданчику «Влада та громада».

У наш час новітні технології — повсякденна необхідність, особливо тоді, коли справа стосується інформації. Уявити сучасне підприємство чи організацію без прогресивних інформаційних технологій неможливо.

За останні п’ять років спеціалісти служби зайнятості розробили безліч інформаційних проектів, які мають різні завдання й цілі, але спрямовані на одне — організацію швидкого й зручного доступу до інформації про роботу для її шукачів і працедавців.

Відвідувачі, які шукають роботу,  зможуть переглянути цікаві тематичні матеріали, зокрема, про побудову кар’єри, правила складання резюме, успішне проходження співбесіди з роботодавцем, особливості працевлаштування на перше робоче місце, вибір професії, навчання.

Всі бажаючи матимуть можливість пройти тестування для самовизначення у виборі або зміні професії і самостійно проаналізувати власні здібності.

Анонс/Подія: 
Анонс події