17 травня 2018 року Донецька обласна служба зайнятості організовує прес-тур на тему – «Професійна орієнтація та власний бізнес - життєві шляхи самореалізації» в місті  Маріуполь.

В програмі прес-туру - ознайомлення представників ЗМІ з новітніми методами профорієнтаційної роботи з молоддю, діяльністю у напрямку сприяння розвитку малого та середнього бізнесу регіону та участі клієнтів служби зайнятості у грантових програмах, зокрема, проекті «Український донецький куркуль», на базі Маріупольського міського центру зайнятості.

Журналісти ознайомляться з профорієнтаційною роботою з підлітками в  Молодіжному центрі «Profi Challenge». А також бізнес-школою для молоді 16-25 років «Start Up», де фахівці служби зайнятості, успішні підприємці та запрошені бізнес-експерти навчають підлітків основам ведення підприємницької діяльності, надають корисні знання і поради, діляться власним досвідом. Це мотивує молодь на формування власних бізнес-ідей, які згодом мають всі шанси перетворитися на успішні бізнес-проекти.

В рамках заходу передбачене інтерв’ю з переможницею проекту «Український донецький куркуль» - підприємницею Ганною Чебан, яка планує займатися соціальним підприємництвом, переробляючи поліетилен на вироби будівельної, сільськогосподарської та інших сфер діяльності.

Також про взаємодію зі службою зайнятості розповість учениця 10 класу ЗОШ № 9                   м. Маріуполь Аліна Маєвська. Дівчинка, яка є представницею соціально активної молоді міста Маріуполь та регіональним куратором міжнародного екологічного руху Let’s Do It! World, минулого року зі своєю командою взяла участь у міжнародному конкурсі з молодіжного підприємництва Diamond Challenge for High School Entrepreneurs від  Університету штату Делавер у США з проектом, спрямованим на допомогу людям з інвалідністю.

Наприкінці прес-туру його учасники матимуть можливість побачити роботу Клубу «Свідомого батьківства», створеного на базі  Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Його мета - допомогти дорослим в отриманні корисної інформації щодо розуміння здібностей власних дітей та їх свідомого вибору майбутньої професії. Представники ЗМІ поспілкуються з фахівцями, психологами та батьками, дізнаються про напрямки і методи їх роботи з відвідувачами Клубу.

Збір учасників прес-туру о 14.30 біля приміщення Маріупольського міського центру     зайнятості,   м. Маріуполь,   пр.   Металургів,  84 б.    Контактні     особи     у  м. Маріуполь:

Наталя Моргачова тел.: 098-429-53-29

Анастасія Кондратенко тел.:095-898-74-97.

Анонс/Подія: 
Анонс події