20 червня 2018 року з 10-15 до 14-00 Донецька обласна служба зайнятості у містах Волноваха і Маріуполь організовує прес-тур на тему «Співробітництво Донецької обласної служби зайнятості та Регіональної філії «Донецька залізниця».

Представники ЗМІ матимуть можливість ознайомитись з формами співпраці між службою зайнятості та структурними підрозділами ПАТ «Укрзалізниця». Співробітництво передбачає проведення різноманітних заходів: ярмарків вакансій, квестів, навчання під замовлення працедавця, отримання ваучерів, що сприятиме оперативному  задоволенню потреб роботодавця.

Під час переїзду електропоїздом з м. Волноваха до м. Маріуполь журналісти стануть свідками флеш-мобу від служби зайнятості «Подорож до роботи», метою якого буде презентація професій, що мають попит у ПАТ «Укрзалізниця». Також буде проведене анкетування пасажирів про переваги співпраці зі службою зайнятості.

На території залізничного вокзалу міста Маріуполь планується проведення ярмарку вакансій і спільної прес-конференції представників Донецької обласної служби зайнятості та регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» щодо напрямків співробітництва, укомплектування вакансій, можливостей професійного навчання, орієнтації молоді на отримання робітничих професій.

Журналісти матимуть можливість взяти інтерв’ю у шукачів роботи - учасників ярмарку вакансій та працевлаштованих до ПАТ «Укрзалізниця» за сприяння служби зайнятості колишніх безробітних осіб.  

У заході братимуть участь:

Директор Волноваського районного центру зайнятості Юрій Кучеренко

Директор Маріупольського міського центру зайнятості Юрій Чуприн

Ректутер регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Олена Кваша

Начальник вагонного депо регіональної філії «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Ольга Дмитренко

Збір учасників прес-туру о 10.15 біля приміщенні Волноваського залізничного вокзалу за адресою: місто Волноваха,  пров. Путєйский, 28

Відділ організаційно-інформаційної роботи

Донецького обласного центру зайнятості

бульвар Краматорський, 41

м.Краматорськ, Украна, 84331

тел./факс: +38(06264)-8-65-94

Анонс/Подія: 
Анонс події