20 серпня в м. Краматорськ відбудеться презентація результатів українсько-німецького партнерського проєкту «Агролабораторія «GREENEnergy/GREENWave»: удосконалюючи навички та компетенції, покращуємо рівень інтегрованості ВПО та осіб, постраждалих від конфлікту в Донецькій області».

Проєкт реалізований за дорученням Уряду Німеччини федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в рамках програми «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Захід відбудеться 20 серпня з 11:00 до 14:00 у конференц-залі Донецької ТПП за адресою: м.Краматорськ, вул.Ярослава Мудрого, 48-А (3-й поверх).

До участі запрошуються представники влади, громадськості, бізнесу, освітніх установ, інші стейкхолдери,  яким цікаво дізнатися про: тенденції ринку праці Донецької області, потенційні шляхи розвитку професійної (професійно-технічної) освіти для дорослого населення та можливості набуття актуальних знань та навичок в сфері використання відновлювальних джерел енергії та рослинництва з застосуванням сучасних технологій.

Організатори заходу: ГО «Відкрита економіка», Донецька обласна служба зайнятості, ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ», Донецька торгово-промислова палата.

Акредитація журналістів обов’язкова: до 17-00 19 серпня 2019 року.

Контактні особи: Кудаєва Олена – 050 984 06 35,

Власенко Олександр – 050 236 10 66.

Анонс/Подія: 
Анонс події