оп

З метою посилення розвитку соціального партнерства служби зайнятості у сфері освіти та молодіжної політики, ознайомлення учнівської молоді загальноосвітніх шкіл Покровського району з практичною діяльністю служби зайнятості, зі станом ринку праці та надання школярам допомоги у професійному самовизначенні пропонуємо прийняти участь у засіданні Круглого столу на тему: « Організація профорієнтаційної роботи серед учнівської молоді в поточному році», яка відбудеться  у  Покровському міському центу зайнятості Донецької області ( вул. Поштова,3 каб. № 105, 1 поверх) 13.02.2018 у 11.00 год.

 До акції запрошені представники управління у справах сім'ї та молоді, які займаються профорієнтацією та є відповідальними за роботу  та створення Інноваційних центрів розвитку молоді та дітей, представники відділу освіти, керівники ЗОШ № 9, представники шкіл, які займаються профорієнтацією школярів, представники Покровського міськрайонного відділу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції , які займаються профорієнтацією.

 .Планом проведення заходу передбачено:

  • зустріч учасників. Вступне слово представника служби зайнятості;
  • ознайомлення учасників з послугами служби зайнятості та послугами, які можуть бути надані школярам та незайнятій молоді протягом 2018 року;
  • інформування громадян: про стан ринку праці; про професії, актуальні на місцевому ринку праці; про особливості працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостями; про шляхи професійної самореалізації молоді;
  • надання особам консультацій з питань професійної орієнтації, з питань професійного навчання;
  • заключне слово представника служби зайнятості. Запрошення відвідати Покровський міський центр зайнятості Донецької області для одержання профорієнтаційних послуг.

Контакти

Колесникова Софія Вікторівна

2-11-16

Анонс/Подія: 
Анонс події