З метою посилення розвитку соціального партнерства служби зайнятості з міжнародними організаціями та їх проектами, та ознайомлення ВПО з практичною діяльністю служби зайнятості, зі станом ринку праці та послугами Покровського МЦЗ,  пропонуємо прийняти участь внутрішньо переміщеним особам та роботодавцям у Дні відкритих дверей за участі Данської ради у справах біженців, який відбудеться у  Покровському міському центу зайнятості Донецької області ( вул. Поштова,3 в актовій залі, 2 поверх) 19.03.2018 об 11.00 .

 До акції запрошені соціальні партнери, а саме: представники Данської ради у справах Біженців за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва .

 .Планом проведення заходу передбачено:

  • зустріч учасників. Вступне слово представника служби зайнятості;
  • ознайомлення учасників з послугами служби зайнятості та послугами, які можуть бути надані внутрішньо переміщеним особам та роботодавцям;
  • інформування громадян: про стан ринку праці; про професії, актуальні на місцевому ринку праці; про особливості працевлаштування; про шляхи професійної самореалізації;
  • презентація програм допомоги ВПО в тому числі при вимушеній зміні місця проживання та наданні медичних послуг;
  • надання особам консультацій з питань професійної орієнтації, з питань професійного навчання;
  • заключне слово представника служби зайнятості. Запрошення відвідати Покровський міський центр зайнятості Донецької області для одержання профорієнтаційних послуг.

Контакти

Колесникова Софія Вікторівна

2-11-16

 

Анонс/Подія: 
Анонс події