Не зважаючи на усі труднощі, які пов’язані з воєнними діями на території країни,  Донецька обласна служба зайнятості продовжує реалізовувати програми, направлені на забезпечення зайнятості населення,  підтримку та розвиток підприємництва, створення нових та збереження існуючих робочих місць.

Протягом першого півріччя 2023 року послугами служби зайнятості Донеччини скористались 16 тис. осіб, з яких понад 5,0 тисяч було працевлаштовано.

За 6 місяців поточного року 1,2 тис. роботодавців надали до центрів зайнятості Донецької області 5,2 тис. вакансій. З них було укомплектовано 4,6 тис. – це майже 90% від усієї потреби, заявленої працедавцями. Зазначимо, що за рівнем укомплектування вакансій Донецька область зберігає першість серед інших регіонів України. Розмір середньої заробітної плати у вакансіях станом на 1 липня 2023 року становить 11,0 тис. грн.

Протягом першого півріччя 2023 року за направленням служби зайнятості Донеччини професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації проходили 1,5 тис. безробітних, а ваучери на навчання отримали 415 осіб. Наразі в області досить високий рівень працевлаштування після профнавчання – 91,3%. За цим показником Донецька область – в п’ятірці кращих серед інших регіонів України.

Також протягом цього періоду до організації оплачуваних суспільно корисних та громадських робіт долучились 3,5 тис. мешканців регіону.

За програмою державної підтримки суб’єктів підприємництва було працевлаштовано 307 внутрішньо переміщених осіб з наданням роботодавцям компенсації витрат на оплату праці.

Для збереження робочих місць 6 роботодавцям призначено допомогу по частковому безробіттю для її виплати 117 найманим працівникам.

З початку дії Урядового проєкту “Власна справа” на Донеччині (з квітня 2023 року) визначено 9 переможців на отримання мікрогрантів для розвитку бізнесу, за якими буде створено 16 робочих місць.

Анонс/Подія: 
Подія