26 січня 2018 року Донецька обласна служба зайнятості організовує прес-тур у місті Бахмут. Тема прес-туру«Успішні історії фундації підприємницької діяльності за сприяння служби зайнятості. Досвід вдалої роботи та співпраці служби зайнятості з молоддю на прикладі переміщеного Горлівського міського центру зайнятості».

Журналісти і учасники прес-туру у місті Бахмут відвідають «Центр кар’єри», заснований на базі переміщеного Горлівського міського центру зайнятості. Мета центру – успіх молоді на ринку праці та її мотивація до створення власного майбутнього. Під час візиту присутні ознайомляться з діяльністю «Центру кар’єри», який пропонує онлайн-сервіси та інтерактивні методи роботи, тематичні тестування, допомогу у складанні резюме і портфоліо, запису відеорезюме, індивідуальний супровід клієнта – «кейс-менеджмент». Фахівці центру на постійній основі проводять широку інформаційну і консультаційну підтримку молоді щодо онлайн-навчання, використання дієвих інструментів самопрезентації, актуальних грантових програм тощо. На базі «Центру кар’єри» постійно функціонує мотиваційно-тренінговий майданчик, який пропонує безкоштовні навчальні семінари і тренінги, та, використовуючи онлайн-платформу з профорієнтації і побудови кар’єри, надає можливість скласти «Декартові питання», зробити SMART- постановку мети, побудувати модель GROW та колесо життєвого балансу.

Надалі програмою заходу заплановано відвідування швейного виробництва приватної підприємниці Ганни Петриченко, внутрішньо переміщеної особи, яка на постійній основі співпрацює зі службою зайнятості у напрямках започаткування власної справи, навчання, підбору кваліфікованого персоналу та отримання фінансового відшкодування за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Молода жінка в пошуках роботи звернулась до центру зайнятості ще в 2016 році. Цілеспрямована, енергійна, ініціативна, вона завжди була готова вчитися та не падати духом. Служба зайнятості надала їй можливість направити свою життєву енергію в корисне русло. Ганна пройшла навчання у Донецькому центрі професійно-технічної освіти, склала бізнес-план та отримала одноразову допомогу по безробіттю. Так вона стала приватним підприємцем, бізнес-ідея якої виникла з життєвих потреб – майстриня займається пошиттям та ремонтом дитячого та дорослого одягу, особистою розробкою і виготовленням мембранного, флісового, термо та слінгоодягу, ергономічних рюкзаків, слінгів. Наразі жінка є переможницею проекту «Український донецький куркуль», її бізнес-план визнаний одним з найкращих, як результат - отримання гранту для реалізації бізнес-ідеї. Ганна має активну життєву позицію та показує приклад для інших: вона член Торгово-промислової палати, приймає участь у різноманітних форумах, є засновником громадської організації «Успішні жінки».

Наостанок учасники прес-туру відвідають торгівельну точку бізнес-леді Олександри Балагура, яка, будучи багатодітною матусею, встигла прийняти участь у антитерористичній операції та започаткувати за сприяння служби зайнятості власну справу. Жінка після навчання на курсах «Основи підприємницької діяльності» у Донецькому центрі професійно-технічної освіти склала бізнес-план на тему «Заклад швидкого харчування», вдало захистила його і, отримавши одноразову допомогу на започаткування власної справи, стала приватним підприємцем. Надалі цілеспрямована і успішна Олександра планує розвиватися, поширювати досвід та мріє створити «особистий бренд швидкого харчування».

            Програму прес-туру розраховано на 3 години.

    Збір учасників прес-туру о 8.30 біля приміщення Краматорської міської ради за адресою: місто Краматорськ, площа Миру, 2. 

Анонс/Подія: 
Анонс події