15 березня 2018 року Донецька обласна служба зайнятості організовує прес-тур у місті  Покровськ. Тема прес-туру – «ЖИВИ  І  ПРАЦЮЙ  В  УКРАЇНІ! Українські куркулі створюють нові робочі місця для співвітчизників».

Журналісти і учасники прес-туру у місті Покровськ відвідають Товариство з обмеженою відповідальністю «Лікувально-діагнастичний центр «НеоСкін», яке тісно співпрацює зі службою зайнятості, в тому числі у напрямку працевлаштування внутрішньо переміщених. Буде змога поспілкуватись з директором Покровського міського центру зайнятості, головним лікарем медичного закладу та працевлаштованою особою з числа внутрішньо переміщених.  У вересні 2017 року після захисту бізнес-проекту за напрямком «Лапароскопічна хірургія» ТОВ «ЛДЦ «НеоСкін» обрано переможцем конкурсу "Український донецький куркуль" та надано фінансову підтримку. Мета проекту - створення нових робочих місць, яких на сьогодні вже шість.

Надалі програмою заходу заплановано відвідування ресторану швидкого харчування ТМ «Крила» та інтерв’ю з фізичною особою-підприємцем Аліною Явір, яка є засновницею закладу. Керівництво ресторану активно співпрацює зі службою зайнятості, здійснює добір претендентів за наявними актуальними вакансіями за сприяння центру зайнятості. У 2017 році підприємниця Аліна Явір стала переможницею конкурсу проекту "Український донецький куркуль" та отримала грант  після того, як захистила проект на тему «Ресторан швидкого харчування торгівельної марки "Крила"»

Наостанок учасники прес-туру відвідають приватне підприємство «АЛЕКС ДОНБАС», яке плідно співпрацює зі службою зайнятості у напрямку працевлаштування безробітних, в тому числі внутрішньо переміщених. Представники преси зможуть поспілкуватись із засновницею та директором підприємства. У червні 2017 року ПП «АЛЕКС ДОНБАС» взяло участь у проекті «Український донецький куркуль» в рамках програми стимулювання розвитку малого та середнього підприємництва. Захистивши проект на тему «Виробництво печатної продукції», представники підприємства отримали грант для реалізації бізнес-ідеї.

 

            Збір учасників прес-туру о 8.00 біля приміщення Краматорської міської ради за адресою: місто Краматорськ, площа Миру, 2.

             

Відділ організаційно-інформаційної роботи

Донецького обласного центру зайнятості

бульвар Краматорський, 41

м.Краматорськ, Украна, 84331

тел./факс: +38(0626) 48-57-84

Анонс/Подія: 
Анонс події