26 березня у Слов'янському міському центрі зайнятості відбулось засідання круглого столу на тему «Служба зайнятості – надійний партнер роботодавців».

В обговоренні актуальних питань взяли участь представники органів місцевої влади, громадських організацій та роботодавців міста Слов’янська і Слов’янського району, служби зайнятості. Метою зустрічі стало ознайомлення з ситуацією на ринку праці області, функціями та завданнями служби зайнятості, а також обговорення шляхів та форм співпраці учасників соціального діалогу задля вирішення проблем зайнятості регіону.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Слов’янського міського центру зайнятості Римма Коновалова розповіла про стан ринку праці та детально охарактеризувала весь спектр послуг для роботодавців, що надається службою зайнятості. Вона наголосила, що основним завданням служби зайнятості є задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах, у тому числі і на перспективу. Загалом протягом 2017 року Слов’янським міським центром зайнятості укомплектовано близько 3,5 тис. вакансій. Такою послугою служби зайнятості, як компенсація єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при створенні нових робочих місць скористались  майже 50 роботодавців регіону, в результаті чого працевлаштовано більше 100 безробітних.

Особлива увага була приділена новаціям в роботі служби зайнятості, зокрема впровадженню електронного кабінету роботодавця, який зорієнтований на підвищення комфорту роботодавців під час взаємодії зі службою зайнятості.

Під час заходу також мова йшла про переваги праці в законодавчому полі та негативи «тіньової» зайнятості, недопустимість і можливі правові наслідки використання робочої сили з порушенням трудового законодавства. Учасники круглого столу  активно висловлювали свої думки та ділились досвідом роботи.

За результатами зустрічі були напрацьовані спільні заходи, які завдяки посиленню взаємодії роботодавців та служби зайнятості сприятимуть покращенню ситуації на ринку праці регіону та подоланню проблем безробіття.

Анонс/Подія: 
Подія