Донецька обласна служба зайнятості продовжує популярізувати портфоліо з відеорезюме для студентів ВНЗ та профтехнічних навчальних закладів. Так, сьогодні, для близько 100 студентів Донбаської державної машинобудівної академії фахівці Донецького обласного центру зайнятості провели перший тренінг зі складання такого портфоліо.

Під час проведення заходу слухачам розповіли про сучасний метод самопрезентації, етапи створення та його ефективність у працевлаштуванні. Воно являє собою пакет документів у електронному  вигляді та відображає всі досягнення молодого фахівця. Студенти дізналися про основні структурні складові е-портфоліо та переглянули результативні приклади студентів з банку «Портфоліо кар’єрного просування з відеорезюме» Донецької обласної служби зайнятості, дієвість якого вже доведена на практиці.

«Освітяни зацікавлені в успішному працевлаштуванні за фахом своїх випускників, а служба зайнятості прагне досягти збалансованості на ринку праці та попередити поповнення лав безробітних студентами-випускниками. Тому такі тренінг наглядно показують студентам, що вони можуть достойно представити свої здібності, навички, вміння та прагнення сумлінно працювати в Україні», – підкреслює начальниця відділу організації профорієнтації Донецького обласного центру зайнятості Вікторія Гамій.

У перспективі планується провести групові тренінгові заняття для більш детального вивчення та складання е-портфоліо. Для цього студентам дали невеличке «домашнє завдання» пройти анкетування за QR-кодом, за результатами якого будуть сформовані кількість учасників та напрямки навчання.

Студентам також розповіли про результати опитування роботодавців щодо їх потреби у професійних кадрах. Це надасть змогу більш об’єктивно дізнатися про стан ринку праці та сформувати уявлення про сучасні вимог роботодавців до кандидатів на посаду. Окрім цього, студентам презентували інноваційні електронні сервіси служби зайнятості та онлайн додатки на системі Android Донецької обласної служби зайнятості.

Анонс/Подія: 
Подія