З 8 вересня розпочинається професійне навчання зареєстрованих безробітних у ДНЗ «Донецький ЦПТО ДСЗ»  шляхом підвищення кваліфікації.

Курси цільового призначення проходитимуть за напрямом «Забезпечення  вимог безпеки праці при обслуговуванні котельних агрегатів та установок, що працюють на різних типах палива» (за професіями кочегар-випалювач та оператор котельні)

Під час навчального процесу безробітні зможуть розширити свої знання у професійній сфері та отримати нові навички для подальшого працевлаштування.

Навчання передбачає досконале вивчення будови та роботи водогрійних і парових котлів, що працюють на  твердому паливі, та тих, що працюють на природному газі, а також допоміжного обладнання: насосів,  моторів,  вентиляторів  та  інших механізмів, які використовуються в системі опалення. Професії оператора котелень та кочегара-випалювача пов’язані з об’єктами підвищеної небезпеки, а тому й спеціалісти у цій сфері зобов’язані мати відповідні знання, щоб підтримувати безпечне функціонування котелень.

Навчання буде проходити на замовлення роботодавців Донецької області.

 

Анонс/Подія: 
Анонс події