10 липня Донецькою обласною службою зайнятості буде проведено прес-конференцію "Підсумки діяльності Донецької обласної служби зайнятості за I півріччя 2019 року та пріоритетні напрямки роботи" за участю директора Донецької обласної служби зайнятості Валентини Рибалко.

Завжди головним акцентом у діяльності обласної служби зайнятості був клієнтоорієнтовний підхід до обслуговування шукачів роботи та роботодавців. Значна увага приділяється запровадженню нових і розвитку існуючих сервісів надання послуг, наближення їх до користувачів. Крокуючи в ногу з часом, команда професіоналів Донецької служби зайнятості активно розробляє нові мобільні онлайн-додатки.

Багато цікавої інформації ви зможете дізнатись на прес-конференції, яка відбудеться 10 липня 2019 року з 11-00 до 12-00 год. за адресою: м.Краматорськ, б-р  Краматорський, 41, 3-й поверх. Реєстрація учасників розпочнеться о 10-30 год.

 Під час прес-конференції будуть висвітлені наступні основні теми:

  • ситуація на ринку праці Донецької області;
  • кар’єрні радники та індивідуальний підхід до клієнтів;
  • провадження інноваційних підходів в роботі, в тому числі в дистанційному форматі:
  • впровадження сучасних електронних сервісів (інтерактивна карта вакансій та паспортів підприємств, атлас професій майбутнього з доповненою 3-D реальністю, додаток «QR-вакансії”);
  • пріоритетні напрямки роботи служби зайнятості.

Акредитація журналістів обов’язкова: до 17-00 09 липня 2019 року.

Контактна особа: Кудаєва Олена – (050) 984 06 35

Анонс/Подія: 
Анонс події