17 квітня з 11:00 до 13:00 Донецька обласна служба зайнятості проведе Загальнообласний ярмарок вакансій «Робота обирає тебе», який одночасно пройде в усіх містах та районах Донецької області
Формат заходу передбачає три локації різної спрямованості: «Профорієнтація», «Професійний старт», «Сектор підприємництва».
У «Профорієнтації» на відвідувачів чекатиме експрес-тестування, корисні поради і допомога у складанні резюме.
Локація «Професійний старт» презентуватиме роботодавців і роботу мобільних груп рекрутерів. Тут можна буде продивитись актуальні відеовакансії, відеопрезентацій роботодавців і навчальних закладів.
У «Секторі підприємництва» гості зможуть особисто поспілкуватись з бізнес-експертами, отримати консультаційну допомогу, ознайомитись з роботою додатку «Центр Розвитку Підприємництва».
Метою заходу є сприяння ефективній зайнятості населення, орієнтація молоді на отримання професій, актуальних на ринку праці регіону, оперативне задоволення потреб роботодавців у робочій силі, сприяння розвитку підприємницьких ініціатив населення, підвищення рівня інформованості учасників заходу щодо послуг та можливостей служби зайнятості.
Запрошуємо усіх охочих та представників ЗМІ прийняти участь у ярмарку.
Детальнішу інформацію можна отримати у міських та районних центрах зайнятості за посиланням: don.dcz.gov.ua/publikaciya/kontaktni-telefony-centriv-zaynyatosti-doneckoyi-oblasti.

Анонс/Подія: 
Анонс події