25 травня в ДНЗ «Донецький центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» відбувся захист бізнес-планів та  випуск слухачів за напрямом «Основи підприємницької діяльності».

У захисті, який пройшов за допомогою  Skype-конференції, майбутні підприємці з міст Маріуполь, Слов`янськ, Добропілля,  Костянтинівка та Мар`їнка, надали свої програми організації бізнесу та впровадження його в життя.

Бізнес-плани слухачів, які були представлені на розгляд комісії, охопили різноманітні види послуг та виробництва. Серед них інтернет-магазин, продаж декору для кондитерської продукції, станція технічного обслуговування автомобілів та автомагазин, спеціалізовані будівельні роботи, виробництво копченого м'яса, птиці, риби та сала, рекламна агенція та відкриття подологічного медичного кабінету.

Протягом навчання слухачі вивчали економічну сутність підприємницької  діяльності, її правову основу, організаційні аспекти бізнесу, формування капіталу, податкову систему та інші аспекти ведення власної справи.

Завдяки отриманим знанням слухачі зможуть реалізувати себе, створити нові робочі місця на ринку праці та принести соціальну користь суспільству.

Анонс/Подія: 
Подія