Донецька обласна служба зайнятості активно підтримує мале та середнє підприємництво регіону, для чого застосовує всебічну підтримку і супровід підприємців-початківців на шляху довгострокового розвитку їхнього бізнесу.

З 10 липня 2019 року за ініціативи Донецької обласної служби зайнятості стартує декада «Зустрічі з підприємцями». В цей період фахівці міських та районних центрів зайнятості Донецької області завітають до підприємців і нададуть їм допомогу у вирішенні питань, що виникають під час ведення власної справи. Підприємці також матимуть змогу поділитись власним досвідом подолання труднощів на шляху до успішного бізнесу.

У разі, якщо бізнесмени матимуть питання до представників інших державних структур, їх запросять відвідати тренінги з основ бізнес-планування. Зокрема до центрів зайнятості на тренінги кличуть всіх охочих підприємців регіону та осіб, які мріють започаткувати власну справу.

Долучитися до бізнес-тренінгів можна, завітавши до найближчого центру зайнятості щосереди з 10-00 до 13-00 год. На відвідувачів чекають обмін бізнес-ідеями і практичним досвідом, інформація про участь у грантових програмах та ще багато цікавого.

Анонс/Подія: 
Анонс події