7 вересня  на станції Гродівка біля меморіальної дошки, що присвячена загиблим воїнам відбувся мітинг з нагоди 75- річниці визволення Донбасу від  нацистських загарбників. В заході взяли участь заступник міського голови Зазуляк Євген, секретар Новогродівської міської ради Мусейко Костянтин, голова селищного комітету «Рубіжне» Коротцова Н.М., представники міської ради ветеранів війни та праці, організацій та підприємств міста, військовослужбовці,  учні шкіл, населення. Також за доброю традицією до вшанувати пам’яті приєдналась і заступник директора- начальник відділу надання соціальних послуг Новогродівського міського центру зайнятості Світлана Чернова. 

Всі присутні щиро висловлювали свою вдячність  ветеранам за   мужність і відвагу, героїзм та нескореність духу, що  є зразком для прийдешніх поколінь. Зичили міцного здоров'я, довгих років життя, любові та уваги рідних.

Виступаючи на мітингу, секретар Новогродівської міської ради Мусейко Костянтин наголосив: «Ми шануємо і пам'ятаємо всіх, хто захищав нашу землю! На жаль, сучасним захисникам України, які стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів від німецько-фашистських загарбників, знову доводиться боронити нашу свободу і незалежність», та побажав  всім жителям  міста  добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідної Донеччини, зміцнення і розбудови незалежної Української держави.

Анонс/Подія: 
Подія