З 24 жовтня по 21 листопада у Донецькому національному університеті ім.В.Стуса навчалась група слухачів за напрямом «Фахівець з ефективності підприємництва».

21 листопада у Костянтинівській та Маріупольській філіях ДонНУ ім.В.Стуса відбувся захист бізнес-планів майбутніх підприємців, на якому були присутні в.о.директора Костянтинівської філії ДонНУ ім.В.Стуса Денисова Л.О. , представники служби зайнятості.

На розгляд комісії були представлені 17 бізнес-планів. До складу комісії увійшли голова комісії, завідувач кафедри підприємництва, корпоративної та просторової економіки ДонНУ ім. В.Стуса Трегубов О.С.,  доценти кафедри підприємництва, корпоративної та просторової економіки ДонНУ ім. В.Стуса Болгов В.Є. та Воронін А.В.

Курс викладався в рамках реалізації проекту підтримки малого та середнього бізнесу Донецької облдержадміністрації, який передбачає надання фінансової допомоги підприємцям на реалізацію бізнес-проектів, що відповідають пріоритетним напрямам соціально-економічного розвитку Донецької області

Анонс/Подія: 
Подія