З 1 вересня стартує соціальна програма «Дистанційний онлайн курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг - професія для успішного майбутнього». Вона реалізується за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів та Міністерства соціальної політики України.

Ця програма створена Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів», щоб навчити учасників - осіб з інвалідністю та/або членів сімей, у складі яких є особа з інвалідністю, що потребує постійного догляду, - одній з найпопулярніших і найперспективніших онлайн професій - копірайтингу (контент-менеджменту).

Копірайтер - це сучасна та затребувана на ринку праці професія, яка допоможе учасникам програми як творчо реалізуватись, так і надалі знайти роботу та гідно забезпечувати себе та членів своєї родини.

Долучитися до програми можуть: люди з інвалідністю та/або члени сімей, у складі яких є особа з інвалідністю, що потребує постійного догляду.

Участь у програмі є безкоштовною.

Дата початку курсу: 1 вересня 2021 року

Тривалість курсу: 4 місяці (по 2 уроки на тиждень)

Кількість навчальних годин: 135 годин

Програмою курсу передбачені домашні завдання, спрямовані на закріплення отриманих знань. Домашні роботи будуть перевірятися кураторами програми.

загальна кількість учасників: 40 осіб, які будуть розділені на 2 підгрупи (по 20 осіб відповідно).

Для навчання необхідно: комп’ютер, ноутбук або планшет та доступ до мережі інтернет.

Після закінчення навчання учасники програми отримають сертифікат про проходження курсу.

Для участі в програмі необхідно направити електронний лист на пошту vgoi.psi@gmail.com, вказавши тему листа: «Онлайн курс. Копірайтинг», а в самому листі зазначити:

1. Ваше ПІБ (прізвище, ім’я, по батькові).

2. Ваш вік.

3. Ваш номер мобільного телефону.

4. Адресу вашої електронної пошти для зв’язку.

5. Ваш статус: людина з інвалідністю або член сім’ї, у складі якої є людина з інвалідністю, що потребує постійного догляду.

У разі виникнення запитань та/або труднощів з реєстрацією контактною особою з боку організації є Катерина, телефон: 050 810 32 45

Анонс/Подія: 
Анонс події