16 грудня у Слов’янському міському центрі зайнятості відбудеться презентація арт-студії «CHERDAK» за участі директора Донецької обласної служби зайнятості Валентини Рибалко, заступника керівника ВЦА  м. Слов’янськ Юрія Підлісного та представників міської влади.

Арт-студія представляє собою простір для неформальної, контактної взаємодії, різноманітного дозвілля та творчих експериментів. Фахівці центру зайнятості Слов’янська власноруч створили в приміщенні особливу атмосферу. За допомогою ігор вони допомагають клієнтам служби зайнятості побачити нові можливості, розширити межі своєї свідомості та розвинути свої як професійні, так особистісні навички.

Під час презентації одночасно будуть проходити ігропрактика «Живі Т-ігри», арт-терапевтичне заняття «Мрій! Розвивайся! Твори!» та інтелектуально-творча форсайт-гра «Майбутнє у центрі уваги».

Під час заходів ви зможете:

- побачити, як розвивають креативне мислення молоді за допомогою арт-терапевтичних технік;

- дізнатися, як сприяють професійній орієнтації випускників закладів освіти;

- побачити, як допомагають розширяти уявлення учасників про внутрішні та зовнішні ресурси, актуалізувати внутрішній потенціал тощо.

- взяти інтерв’ю у представників служби зайнятості регіону та влади міста;

- поспілкуватися з учасниками інтерактивну, серед яких учнівська та студентська молодь, а також роботодавці Слов’янського регіону.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході.

Престур починається 16 грудня о 10.00 у Слов’янському міському центрі зайнятості.

Збір учасників заходу біля Донецького обласного центру зайнятості, бізнес-центр SA&GA (м. Краматорськ, б. Краматорський, 41) о 09:15.

Трансфер безкоштовний та забезпечується організаторами заходу.

Контактні телефони:  Олександр Власенко – (050) 236 10 66

Олександр Шеремет – (095) 908 62 00.

Підтвердження про участь у престурі просимо повідомити до 16:00 15.12.2021 р. за вище вказаними телефонами.

Анонс/Подія: 
Анонс події