20.10.2021 | 11:29

19 жовтня в Бахмутському міському центрі зайнятості відбувся вебінар для школярів з Миронівського.

Підлітків запросили до молодіжного центру «Вітер змін» на вебінар аби допомогти з подальшим професійним самовизначенням та усвідомленим вибором професії.

Школярам презентували послуги державної служби зайнятості для випускників. Учні ознайомились з мобільним додатком на андроїд «Центр професійної орієнтації». Такий онлайн помічник від державної служби зайнятості надає компетентні відповіді в питаннях професійного самовизначення. Школярі скористувались барометром професій, який прогнозує потреби сучасного ринку праці.

Профконсультантка Олена Бояринова разом з підлітками розглянула формулу вдалого професійного вибору «Хочу.Можу.Треба». Окрім цього, фахівчиня запросила зацікавлених слухачів до  індивідуальних консультацій та тестування безпосередньо до центру зайнятості.