10.08.2022 | 13:52

Фахівці Краматорського міського центру зайнятості провели онлайн-мініярмарок вакансій для понад 40 пошукачів роботи. На захід було запрошені представники ТОВ "КОРУМ Дружківський машинобудівний завод". Підприємство спеціалізується на виробництві техніки для гірничодобувної промисловості та підземної розробки. Задля збереження своїх потужностей завод був вимушено релокований до Дніпра.

Головний спеціаліст з підбору, адаптації та кадрового адміністрування департаменту з управління персоналом Ольга Рупчева розповіла присутнім про діяльність підприємства та його потужності. Вона зазначила, що на даний момент на заводі відкрито понад 20 вакантних місць, а для внутрішньо переміщених осіб буде надаватися або частково компенсуватись житло.

У ході зустрічі шукачі роботи цікавились розміром заробітної плати, графіком роботи та місцем розташування підприємства. Представниця компанії надала розгорнуту відповідь на всі запитання та індивідуально поспілкувалася з найбільш відповідними кандидатами.

Всеукраїнська база вакансій на Telegram каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» worknowdcz - https://bit.ly/38Z2E6I.

Чат-бот Донецької обласної служби зайнятості у месенджері Telegram - https://bit.ly/2UnnJwh.

Телефони «гарячих ліній» центрів зайнятості Донеччини https://bit.ly/3rLgZtT.