23.12.2019 | 10:05

Перші онлайн-зустрічі зі школярами Миронівського відбулись 19 грудня в центрі дистанційних комунікацій Бахмутського міського центру зайнятості.

Завдяки грантовій підтримці громадської організації «Норвезька рада у справах біженців в Україні» Бахмутський центр зайнятості отримав комп’ютерне обладнання та офісні меблі для облаштування приміщення центру дистанційних комунікацій. Це дало можливість розширити спектр дистанційних послуг, які центр зайнятості пропонує населенню. Саме онлайн-послуги державної служби зайнятості мешканцям  Миронівського є найзручнішими, адже населений пункт знаходиться в безпосередній близькості до лінії розмежування, і його мешканці не завжди мають можливість відвідати центр зайнятості особисто.

Онлайн-зустрічі були організовані сумісними зусиллями фахівців Бахмутського міського центру зайнятості та Миронівського молодіжного центру «Вітер змін». Фахівчині центру зайнятості презентували випускникам шкіл, які завітали до молодіжного центру в Миронівці, послуги державної служби зайнятості для даної категорії населення. В першу чергу були висвітлені онлайн-моживості: додаток на андроїд «Центр професійної орієнтації», веб-базована платформа «Моя професія: консультаційна мережа». Всі ці онлайн ресурси дозволяють визначити, який вид професійної діяльності обрати молодій людині, допомагають оцінити власні здібності, інтереси, можливості та свідомо обрати майбутню професію з урахуванням власного потенціалу. Заступник начальника відділу профорієнтації Галина Сіддікі засобами скайп-зв’язку обговорила перспективи сучасного ринку праці та онлайн-профорієнтаційні інструменти державної служби зайнятості не тільки з учнівською молоддю, а й з їх батьками. Адже саме батьки найчастіше відіграють вирішальну роль у професійному виборі своїх дітей.