29.01.2020 | 17:47

28 січня в рамках проєкту «Комплексний аналіз Державної служби зайнятості на національному, обласному та місцевому рівнях» до Маріупольського міського центру зайнятості завітали представники Програми розвитку ООН, Литовського центру соціальних досліджень та ТОВ «Сівітта Україна».

Директор центру зайнятості Юрій Чуприн провів гостям екскурсію, під час якої ознайомив експертів з основними напрямами діяльності міського центру зайнятості, ситуацією на місцевому ринку праці, впровадженими новаціями та сучасними інструментами сприяння підвищенню рівня зайнятості населення. За словами представника Литовського центру соціальних досліджень Богуславаса Грузевскіса, в Україні служба зайнятості виконує багато функцій, які на його думку мають виконувати інші інституції, а саме: профорієнтація – це завдання шкіл, або окремих центрів. Також він зауважив, що наразі в пріоритетами на ринку праці є навички та вміння.

В рамках візиту пройшов круглий стіл за участю начальників відділів, під час якого розставили основні акценти на ефективних заходах служби зайнятості, найкращих практиках діяльності центру зайнятості, які варто поширювати або впроваджувати. Також обмінялися досвідом та обговорили плани, щодо вдосконалення роботи служби зайнятості, проєкти з вдосконалення політик на ринку праці тощо.

Окрім цього, гості зустрілися з представниками роботодавців міста Маріуполь, які внесли пропозиції щодо співпраці з центром зайнятості, обсудили можливість стажування шукачів роботи безпосередньо на робочому місці.